Projektowanie wnętrz

Wykonamy projekt dla każdego wnętrza – nie boimy się wyzwań. Niezależnie czy to nowe budownictwo, czy istniejąca od kilkudziesięciu lat stara zabudowa, do projektu podchodzimy z pełnym zaangażowaniem.

Z czego składa się projekt?

Jak wygląda proces projektowania? Zaczynamy od spotkania na placu boju i poznania Twoich potrzeb i oczekiwań. Często podczas tego spotkania dokonujemy także pomiarów inwentaryzacyjnych. Następnie przedstawimy Ci dwa warianty układu funkcjonalnego wnętrza. Po tym etapie przychodzi czas na korekty inwestorskie. Dzięki takiemu dialogowi dochodzimy do ostatecznej koncepcji. Część Inwestorów decyduje się tylko na część koncepcyjną. Jeśli jednak po tym etapie decydujesz się na pełny projekt, to przechodzimy do projektów branżowych i szczegółowych.

W zależności od potrzeb wykonujemy rysunki:

01

elektryki

02

punktów przyłączeniowych instalacji wodno-kanalizacyjnej

03

centralnego ogrzewania

04

klimatyzacji

05

rzut posadzek, sufitów, zmian budowlanych

06

rozwinięcia wszystkich ścian wraz z kolorystyką, materiałami wykończeniowymi i oświetleniem

Wraz z częścią rysunkową przekazujemy Ci specyfikację materiałów, oświetlenia i wyposażenia. Cały proces wspomagany jest wizualizacjami 3d lub ujęciami z modelu

Jak projektujemy?

Funkcjonalnie

Za klasykiem wyznajemy zasadę, że to forma podąża za funkcją. Nawet najpiękniejsze wnętrze nie będzie cieszyć użytkowników, jeżeli na etapie projektowania pojawią się błędy funkcjonalne.

Pod zadany budżet

Dzięki doświadczeniu jesteśmy w stanie doradzić najkorzystniejsze finansowo rozwiązania czy ekonomiczne zamienniki. Budżet jest dla nas ważną wytyczną.

Doradzamy, a nie narzucamy

Staramy się zaprezentować najlepsze rozwiązania, ale ostatnie zdanie zawsze należy do Ciebie.