O nas

Jesteśmy zespołem projektowo-remontowym, który działa na rynku krakowskim od kilku lat. Dzięki kilkunastu wspólnym mniejszym i większym projektom udało nam się ustalić najlepsze zasady współpracy. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, proponujemy rozwiązania estetyczne i materiałowe, które są ponadczasowe, ale też często czerpiemy z najnowszych trendów. Bardzo ważna jest dla nas funkcjonalność i ergonomia wnętrza – nawet najpiękniejsze wnętrze, niepoprawne funkcjonalnie, nie będzie cieszyć właścicieli. Projekt to dla nas suma kompromisów między oczekiwaniami Inwestorów, rozwiązaniami technicznymi oraz estetycznymi. 

Aleksandra Tadewicz – z zawodu architekt i urbanista, z zamiłowania projektantka wnętrz. Karierę w branży rozpoczęła w biurze architektonicznym, jednak zmęczona niską jakością architektury oraz koniecznością licznych ustępstw i nieustannego cięcia kosztów, zdecydowała się na projektowanie wnętrz. Tworzy zarówno projekty budżetowe, jak i wnętrza ekskluzywne oraz komercyjne.

Michał Cieśla – styk z działalnością remontową ma od najmłodszych lat. Dzięki ciągłemu doszkalaniu oraz byciu na bieżąco z najnowszymi materiałami wykończeniowymi może zaoferować usługi na najwyższym poziomie. Wrodzony perfekcjonizm oraz zacięcie w rozwiązywaniu problemów technicznych pozwalają mu na przekazywaniu właścicielom dobrze wykonanych wnętrz.