Remonty

Co remontujemy?

1. Mieszkania i domy w stanie deweloperskim – pracujemy nad wnętrzem od początku: rozprowadzamy instalacje, przygotowujemy ściany, wykańczamy ściany i podłogi dowolnym materiałem, wstawiamy stolarkę, montujemy oświetlenie i sprzęty AGD, oraz ceramikę i armaturę.

 

 

2. Mieszkania z rynku wtórnego, również te zabytkowe – prowadzimy prace remontowe i demontaż elementów, wymieniamy stolarkę drzwiową i okienną, naprawiamy konstrukcję budynku, adaptujemy poddasze na cele mieszkaniowe, prowadzimy prace termomodernizacyjne, a kiedy baza jest już gotowa, wykańczamy wnętrza zgodnie z życzeniem Inwestora.

 

 

3. Lokale usługowe i inne wnętrza – wydzielamy przestrzenie ściankami działowymi, montujemy szklenia, rozprowadzamy instalacje, wykańczamy ściany i podłogi. Podejmiemy się wykończenia dowolnej przestrzeni: biura, restauracji, klatki schodowej czy garażu podziemnego.

nowe-4
stare-1
biuro-9

01

Zaczynamy od spotkania w lokalu, omówienia zakresu prac i wstępnych pomiarów – jeśli dysponujesz projektem, możemy wykonać wycenę na podstawie tego projektu. Jeśli nie masz jeszcze projektu, możesz to zadanie zlecić nam, a jeśli dobrze wiesz jak ma wyglądać Twoje wnętrze – po prostu to opisz podczas spotkania

02

Po spotkaniu przygotowujemy wycenę – im więcej danych mamy, tym dokładniejsza będzie wycena

03

Jeśli zaakceptujesz wycenę i termin – przystępujemy do działania.

W zakres usług, które oferujemy wchodzą:

  • prace rozbiórkowe
  • przygotowanie ścian i sufitów pod malowanie czy wykończanie okładzinami
  • wykańczanie ścian dowolnym materiałem
  • układanie posadzek z desek lub paneli podłogowych
  • przeróbki instalacji elektrycznych, montaż opraw elektrycznych
  • przeróbki instalacji hydraulicznych, montaż ceramiki i armatury
  • płytkowanie

Nie obawiamy się wyzwań, jeśli nie potrafimy czegoś zrobić, doszkalamy się, tak aby zapewnić zawsze najwyższą jakość usług.

Aby zapewnić Ci kompleksowy remont współpracujemy ze stolarzem, szklarzem, monterem wentylacji mechanicznej oraz innymi wykonawcami. Nie musisz tracić czasu na kolejne poszukiwania.

Ponieważ każde wnętrze jest inne – wycena zawsze jest indywidualna. Jeśli potrzebujesz wyceny remontu dla Twojego wnętrza, zachęcamy do złożenia zapytania poniżej.

Zapytaj nas